Spoštovani starši naših šolarjev, otrok iz vrtca in vsi sokrajani!

Na OŠ Koprivnica smo si v začetku šolskega leta zadali izziv, da bomo za vas pripravili gledališki dan.

Naša prednostna naloga letos je “Sodelovanje šole s krajem”. Veseli smo, da se je povabilu k sodelovanju in oblikovanju te prireditve z veseljem odzvala naša dolgoletna oblikovalka gledaliških predstav, ga. Sonja Simončič, v programu pa bodo sodelovali tudi člani Kulturnega društva Anton Aškerc Koprivnica ter naši nekdanji učenci.

Glavno vlogo na prireditvi imajo naši učenci. S svojimi razredničarkami so pod vodstvom gospe Sonje pripravljali vsak svoj delček prireditve.

Pripravljeni smo, zato vas v soboto, 2. februarja 2019, ob 10.uri prijazno vabimo v našo telovadnico.

V našem gledališkem dopoldnevu bomo obeležili Dan šole, se spomnili na prihajajoči kulturni praznik in z vašimi prostovoljnimi prispevki obogatili šolski sklad.

Veseli bomo, če boste to sporočilo posredovali še komu, da naš trud ne bo zaman.

Se vidimo v soboto!

Učenci in delavci OŠ Koprivnica