Za starše v času zaprtja šole

Spoštovani!

Prvi teden izobraževanja na daljavo je za nami. Marsikdo izmed nas se je soočal z izzivi, za katere si niti predstavljal ni, da jih je zmožen premostiti.

Ob tem smo se soočali z različnimi težavami, stiskami, negotovostjo….tako mi odrasli kot tudi otroci.

V kolikor opažate, da vaš otrok (ali vi starši) potrebuje pomoč, pogovor, se lahko obrnete na šolsko svetovalno službo preko elektronskega naslova pedagoginja.koprivnica@gmail.com in dogovorili se bomo, kako najlažje pristopimo k rešitvam.

Za vse nas je to povsem nova izkušnja in skupaj zagotovo ZMOREMO!

Veronika Matjašič,

šolska svetovalna delavka

VABILO STARSEM ZA WEBINAR

Svetovna avtoriteta na področju otroške psihiatrije Dr. Anica Mikuš Kos o tem, kako se o Covid-19 pogovarjati z otroki.

STARŠEVSTVO V ČASU COVID19

MojeZnanje.si

Udeležbo na spodnjih spletnih tečajih vam zaradi izolacije omogočamo popolnoma BREZPLAČNO in brez obveznosti!

Sporočilo lahko posredujete tudi naprej – prijateljem ali sodelavcem – in še njim omogočite dostop do spletnih tečajev.

Tečaji potekajo v slovenskem jeziku.

Korona zakon v praksi.
Pravni nasveti v povezavi z brezposelnostjo in nasveti tako za fizične kot tudi pravne osebe.
Ogled tečaja v živo
Kako uspeti v kriznih časih?
Kako se soočiti s krizo in najti izhod?
Ogled tečaja v živo

UĆENJE OD DOMA: Kaj storiti, da otrok ostane motiviran za šolsko delo

POMEN HVALEŽNOSTI

PSIHOLOŠKA PODPORA OB EPIDEMIJI COVID