Skoči na glavno vsebino

V četrtek, 25. maja 2023, se je ekipa kanuistov OŠ Koprivnice, ki je štela sedem članov, odpravila na Brežiško morje. Ekipo smo sestavljali Maja, Taja, Lea, Karmen, Gaber, Lan in Jakob. Po malici smo šli na kombi, ki nas je odpeljal do tekmovališča. Pojedli smo malico in se malo posončili. Sledila je otvoritev, kjer so nam s plesno točko začetek popestrile učenke OŠ Brežice, nato pa trening, ki je trajal eno uro. Sedli smo v kanu in začeli veslati. Sprva nismo bili usklajeni, a smo se kmalu uskladili. Na tekmi smo se za prvič zelo dobro odrezali. Bili smo 9. od skupno petnajst ekip, kar je lep rezultat. Za uvrstitev naprej smo bili prepočasni le za 3 sekunde. Medtem ko sta se odvijala polfinale in finale, pa smo se mi podali na kajake. Prvi se je opogumil Gaber, ki pa je že po prvih metrih padel v vodo. Vsi smo se mu smejali, saj se nam je zdelo lahko, ko pa sva na kajak odšli z Majo, ni dolgo trajalo, ko sva še sami pristali v vodi. Počasi se nam je mudilo domov, zato smo se na hitro še enkrat skopali, se preoblekli in odšli proti šoli. Imeli smo lep dan in zelo smo se zabavali.

Karmen Kavčič, 9. razred

 

 

(Visited 82 times, 1 visits today)
Dostopnost