Skoči na glavno vsebino

V četrtek, 17. oktobra 2019, smo se izbrani učenci skupaj z učiteljem Alešem odpravili v Krško na Občinsko tekmovanje v krosu, ki je tako kot že vrsto let potekalo na progi ob OŠ Jurija Dalmatina Krško. Po prihodu smo se najprej ogreli in si ogledali progo. S tekmovanjem so pričela dekleta prvih razredov, nato pa so se zvrstili še ostali učenci – zadnji so na vrsto prišli fantje devetih razredov. Učenci 1. triade so tekli en krog, učenci 2. triade dva kroga, učenci 3. triade pa smo morali premagati tri kroge. Tudi letos smo bili kot šola zelo uspešni, saj smo osvojili kar štiri medalje. Le-te so domov odnesli drugošolec Andraž Planinc, četrtošolka Pia Vertovšek ter šestošolca Maja Pečnik in Gaber Gregor. Na podelitvi medalj smo zaploskali vsem, saj so si jih vsi pošteno prislužili, po končani podelitvi pa se z avtobusom vrnili  v šolo.

Zala Bohorč, 8. r.

(Visited 24 times, 1 visits today)
Dostopnost