Skoči na glavno vsebino

V četrtek, 24. aprila 2019, smo se učenci, ki smo pridno brali knjige, udeležili prireditve in podelitve priznanj za letošnjo bralno značko. Letošnja prireditev se mi je zdela bolj zanimiva kot prejšnja leta, saj so učenci pripravili nekaj točk, predvsem glasbenih, s katerimi so se predstavili. Presenetila me je izbira gosta, saj so bili ponavadi z nami pesniki oziroma pisatelji, tokrat pa nas je obiskal plesalec, g. Sebastjan Vodlan. Poslušali smo zanimiv intervju z njim, si ogledali video z njegovega nastopa na svetovnem prvenstvu v plesu, na koncu pa je sledila še podelitev priznanj za opravljeno bralno značko. Letos je priznanje osvojilo 67 od skupno 95 učencev, zopet pa so se za bolj pridne bralce izkazali učenci nižjih razredov.

Ula Bohorč, 9. r.

(Visited 25 times, 1 visits today)
Dostopnost