V petek, 2. decembra 2016, so imeli učenci prvih štirih razredov tehniški dan. Prvošolci so v svojo sredo povabili upokojeno učiteljico in z njeno pomočjo ustvarjali novoletno dekoracijo. Izdelovali so snežake, smrečice in snežinke ter okrasili učilnico. Bili so zelo ustvarjalni in praznično razpoloženi. V svojem delu so uživali in bili zelo pridni.

Drugošolci so ustvarjali praznično okrašene smrečice ter različne dekoracije, ki bodo krasile njihove domove, da pa bodo bližajoči se prazniki lepši, so okrasili tudi svojo učilnico.

Praznično delavnico pa so imeli tudi učenci tretjega in četrtega razreda. Pod njihovimi spretnimi prsti so nastajali venčki iz slanega testa, izdelali pa so tudi vsak svoj adventni venček.

DSC_0029       DSC_0044