Skoči na glavno vsebino

V letošnjem letu so v Podsredi praznovali že 20. Praznik kozjanskega jabolka, ki je tokrat potekal kar cel mesec, in sicer od  20. septembra do 20. oktobra 2019. Osrednji dogodek pa je bil tako kot vsako leto sejem regionalnih produktov s tržnico in bogatim kulturnim programom, ki se je letos odvijal na prekrasna sončna dneva 12. in 13. oktobra 2019.

Letošnji dogodek je bil poseben tudi za našo šolo, saj smo prejeli naziv kolektivne blagovne znamke Sožitje, ki ga Kozjanski park podeljuje posameznikom in organizacijam, ki s svojimi izdelki, storitvami, organizacijo prireditev in dogodkov ravnajo v skladu s poslanstvom tega zavarovanega območja.

Naši učenci so se na tržnici izkazali s svojimi zdravimi in praktičnimi izdelki, sodelovali pa so tudi v kulturnem programu, ki se je odvijal pod prireditvenim šotorom. Našo šolo sta z ubranim petjem v spremljavi kitare zastopali sestri Špela in Tina Kodrin ter harmonikar Enej Mirt.

Potrdilo – blagovna znamka Sožitje

(Visited 18 times, 1 visits today)
Dostopnost