Skoči na glavno vsebino

Letošnji Teden otroka se je pričel s prvim dnem meseca oktobra, zaključil pa se je v petek, 5. oktobra. V tem tednu so potekale številne aktivnosti in prireditve pod skupnim naslovom PROSTI ČAS OTROK IN MLADOSTNIKOV.

V torek, 2. oktobra, so za učence OŠ Koprivnica, Senovo in Brestanica potekale delavnice, ustvarjalnice in športne igre pri OŠ Adama Bohoriča Brestanica.  Po pouku smo se posamezni učenci zbrali pred šolo, od koder smo se z avtobusom odpeljali proti Brestanici. Za našo varnost in spremstvo sta poskrbeli ga. Metka Bogolin in Antonija Kozole. Na Senovem so se nam pridružili učenci tamkajšnje šole. Po prihodu v Brestanico smo pričeli z delom v različnih delavnicah. Pekli smo slastne štručke, plesali, peli, izdelovali sovice iz listja, pisane metulje, dišeče mošnjičke, lovilce sanj. Lahko smo si izdelali  kos nakita, si poslikali obraz ali pa se udeležili športne delavnice. Med obiskom delavnic nas je prišel pozdravit župan Občine Krško, g. Miran Stanko, na koncu pa še naš ravnatelj, g. Jože Ivačič.

Poskrbljeno je bilo tudi za naše prazne želodčke. Zadovoljni in polni lepih spominov smo se vrnili proti šoli.

Maja Pečnik, 5. r.

Nekaj utrinkov z  druženja pri naši šoli:

 

 

(Visited 40 times, 1 visits today)
Dostopnost