Skoči na glavno vsebino

V petek, 11. maja 2018, smo se posamezni učenci od 6. do 9. razreda odpravili v Krško na občinsko tekmovanje iz atletike, ki ga je ponovno gostila OŠ Jurija Dalmatina Krško.  Udeležili smo se ga učenci, ki smo na šolskem tekmovanju dosegli najboljše rezultate.

Po malici smo odšli na avtobus, ki nas je peljal do šole, za katero je bilo ogromno igrišče, na katerem so že potekale priprave. Tekmovanje se je začelo s skokom v daljino mlajših dečkov in nato deklic, končalo pa se je s štafeto. Glede na število udeležencev smo dosegli odličen rezultat, saj smo domov odnesli kar pet medalj. Zala Bohorč je v skoku v daljino osvojila zlato medaljo, Mitja Ameršek je osvojil srebrno medaljo v metu vortexa, tretje mesto in s tem bronasto medaljo pa so osvojili Anže Resnik v skoku v daljino, Klemen Motoh v teku na 300 metrov ter ženska štafeta v sestavi Sara Kostevc, Zoja Bogovič, Ula Bohorč ter  Zala Bohorč.

Ob pol enih nas je avtobus odpeljal nazaj v šolo, kjer je nekatere že čakalo kosilo.

 Maj Pirc, 6. r.

(Visited 34 times, 1 visits today)
Dostopnost