Skoči na glavno vsebino

V soboto, 12. maja 2018, smo se učenci odpravili v šolo, saj smo z delovno soboto nadomestili pouka prost dan v mesecu februarju. Kljub temu pa ta dan ni bilo pouka, saj smo izvedli športni dan, in sicer dan druženja in gibanja vseh generacij, ki ga sicer izvajamo vsako leto.

Malce pred 8. uro zjutraj smo se vsi učenci skupaj z našimi učitelji ter starši, brati, sestrami pa tudi nekaterimi babicami in dedki, zbrali na ploščadi pred šolo. Gospod ravnatelj nas je v uvodnem govoru lepo pozdravil in se zahvalil članom Prostovoljnega gasilskega društva Veliki Kamen za postavljeno varovalno mrežo ob šolskem igrišču, nato pa smo se odpravili na pohod. Kar lepo število pohodnikov, okoli 170, se nas je napotilo proti Gorjanam, naš prvi postanek pa je bil pri gospodu Ivanu Planincu, kjer smo se malce okrepčali. Pot smo po številnih vzponih nadaljevali proti Veterniku, nazaj v šolo pa smo se vrnili skozi Prevole. Pot je bila precej razgibana in marsikomu se je prilegel še kakšen postanek na poti. Po vrnitvi v šolo smo se okrepčali z okusnim golažem, nato pa se ravno prav utrujeni vrnili domov.

  Ula Bohorč, 8. r.

(Visited 22 times, 1 visits today)
Dostopnost