Skoči na glavno vsebino

V četrtek, 25. 10. 2018, smo imeli učenci zadnje triade tehniški dan, na katerem so nam predstavili devet poklicev, za katere smo pokazali največ zanimanja. Razdelili so nas v dve skupini, in sicer na fante in dekleta, vsi pa smo so lahko ogledali vse predstavitve poklicev. Dekletom je bil po večini najbolj všeč  poklic kozmetičnega tehnika in arhitekta, nekaterim pa tudi poklic veterinarskega tehnika in veterinarja, saj sta predstavitev popestrila majhen mišek in kuža Scooby. Fantje so se najbolj ogreli za poklic mizarja, računalničarja in vojaka. Zanimivi sta bili tudi predstavitvi poklicev v zdravstvu ter vzgoji predšolskih otrok. Verjamem, da bi dan še bolj popestril obisk kriminalista, ki pa se našega tehniškega dne žal ni mogel udeležiti.

Ula Bohorč, 9. r.

(Visited 38 times, 1 visits today)
Dostopnost