V torek, 23. 10. 2018, smo se posamezni učenci odpravili na občinsko tekmovanje v krosu, ki je tako kot že vrsto let potekalo pri OŠ Jurija Dalmatina Krško. Nekateri med nami stezo že dobro poznamo iz prejšnjih let, a smo si jo vsi skupaj temeljito ogledali in se ogreli za tek. Tekmovanje je od nas zahtevalo ogromno moči in vztrajnosti, a že po prvi tekmi smo dobili prvo medaljo, in sicer srebrno prvošolca Andraža Planinca. Ob koncu tekmovanja smo se v šolo vrnili še s tremi medaljami, ki smo jih ob vrnitvi v šolo ponosno pokazali sošolcem in ostalim. Srebrno medaljo sta osvojila četrtošolec Urban Cehte ter devetošolka Ula Bohorč, petošolec Gaber Gregor pa si je tokrat pritekel kar zlato medaljo.

Maja Pečnik, 5. r.