Pozdravljeni!

Počitnice se vztrajno bližajo koncu in pred vrati je prvi šolski dan.

Verjamem, da ste poletje in počitnice lepo preživeli in da so ponovno prehitro minile, verjamem pa tudi, da se marsikdo že veseli novih izzivov v prihajajočem šolskem letu.

S poukom bomo prvi šolski dan pričeli kot ponavadi, se pravi ob 7.30; prevozi v šolo bodo potekali kot običajno.

Pouk bomo zaključili malo prej, in sicer se bo 6. šolska ura končala ob 11.35. Po zaključku 6. šolske ure bo kosilo za vse učence, ki so se nanj že prijavili, ob 12. uri pa se začnejo prevozi domov.

Urnik za 1. šolski dan za učence od 6. do 9. razreda je sledeč:

6. razred:
7. razred:
8. razred:
9. razred:
1. ODS1. ODS1. ODS1. ODS
2. ODS2. ODS2. ODS2. ODS
3. TJA3. LUM3. GEO3. KEM
4. SLJ4. NAR4. TJA4. LUM
5. NPŠ5. ZGO5. TJA5. GEO
6. GEO6. ŠSP6. ŠSP

Učbenike iz šolskega sklada bodo učenci prejeli jutri.

Sporočam, da imajo učenci 8. in 9. razreda jutri že prvo uro predmeta ŠPORT ZA SPROSTITEV. S seboj prinesite ustrezno športno opremo.

Vsi zaposleni vas že nestrpno pričakujemo.

Veselim se ponovnega srečanja z vami in vam želim lep preostanek zadnjega počitniškega dne,
ravnateljica Simona Šoštar