Skoči na glavno vsebino

V sredo, 11. maja 2016, smo se po drugi šolski uri vsi odpravili na atletski stadion na Senovem, kjer smo imeli šolsko tekmovanje v atletskem mnogoboju. Spopadali smo se z različnimi disciplinami in sicer v teku na 60, 150 oziroma 300 metrov, skoku v daljino, metu vortexa ter suvanju krogle. Vsi smo se trudili po najboljših močeh in dali vse od sebe. Navijali smo za sošolce in se zelo zabavali. Kadar nismo bili na vrsti za tekmovanje, pa smo učiteljem pomagali pri izpeljavi tekmovanja in beleženju rezultatov. Po končanem tekmovanju je sledila razglasitev najboljših.  Na koncu smo se  pomerili še  v nogometu na travi, nato pa se kar malce utrujeni odpeljali nazaj v šolo.

 Zoja Bogovič, 6. r.

DSC_0003   DSC_0005

DSC_0008   DSC_0012

DSC_0031

(Visited 71 times, 1 visits today)
Dostopnost