Skoči na glavno vsebino

 

V soboto, 14. maja 2016, smo na naši šoli že šesto leto zapored izvedli DAN DRUŽENJA IN GIBANJA VSEH GENERACIJ, ki so se ga tudi tokrat udeležili naši straši, stari starši in tisti sokrajani, ki radi aktivno preživijo nekaj uric v prijetni družbi. Zanimanje za ta dan je bilo kot ponavadi kar veliko, vendar nam je znova zagodlo vreme, zato so nekateri raje ostali doma. Kljub čemernemu in deževnemu vremenu pa smo se tisti najpogumnejši le odpravili na pohod v okolico Koprivnice, čeprav z dežniki, ki so večji del poti žal ostali odprti.

Pot izpred šole smo nadaljevali mimo Vertovškovih, skozi Čreta do Velikega Kamna, kjer smo imeli pri gasilskem domu krajši postanek. Malo smo si odpočili noge in se okrepčali, nato pa nadaljevali pot proti Prevolam in se po približno dveh urah in pol hoda vrnili nazaj v šolo. Pot nas je vodila po razgibanem, tudi gozdnem terenu, zato smo na cilj prispeli kar nekoliko mokri in umazani, kar pa nam ni pokvarilo dobre volje. Še bolj smo se razveselili okusnega golaža, ki ga je za vse udeležence pohoda pripravilo Turistično društvo Koprivnica. Po zasluženi malici se je naše druženje zaradi slabega vremena nadaljevalo kar v telovadnici, kjer smo se učenci s starši pomerili v dvoranskem hokeju. Ker je šlo za prijateljsko tekmo, ni bil nihče razočaran nad izenačenim rezultatom, zato smo približno ob dvanajsti uri vsi zadovoljni zapustili šolo in se odpravili domov ter si obljubili, da se prihodnje leto zopet vidimo.

Katarina Planinc, Anja Roštohar, 8. r.

 DSC_0001   DSC_0009

DSC_0013   DSC_0015

DSC_0016   DSC_0028

DSC_0038   DSC_0047

DSC_0050

(Visited 33 times, 1 visits today)
Dostopnost