Skoči na glavno vsebino

V četrtek,  23. marca 2023, je ob 17.00 uri na OŠ Koprivnica potekala proslava v počastitev materinskega dne. Poimenovali smo jo Šopek za mamice.

V program smo bili vključeni učenci vseh razredov ter naši najmlajši otroci iz vrtca, ki so se predstavili s pesmicami in plesom. Poleg pesmic in plesa so program popestrili naši inštrumentalisti – Viktorija s harmoniko, Brina z violino, učenci 4. in 5.  razreda pa so pod vodstvom ge. Nataše Dular igrali na ukulele. Mladinski in otroški pevski zbor in ostali nastopajoči, ki so zbrali pogum in nastopili za naše mame, so jim s tem polepšali prihajajoči se praznik. Premalokrat se spomnimo za naše mame in na vse, kar naredijo za nas, zato je prav, da se ob njihovem prazniku spomnimo nanje in se jih zahvalimo za vso ljubezen in dobroto, ki nam jo poklanjajo dan na dan.

Ob koncu programa so učenke vsem prisotnim podarile ročno izdelane rožice, ki smo jih pomagali ustvarjati prav vsi.

Lana Mirt, 8. r.

 

 

 

(Visited 302 times, 1 visits today)
Dostopnost