Skoči na glavno vsebino

Na naši osnovni šoli smo bili danes priča enemu najlepših tehniških dni. Na temo astronomije smo dopoldne namenili ustvarjanju v delavnicah in predavanju predstavnikov Odiseje d.o.o.  Preizkusili smo se v izdelavi in izstrelitvi raket, potovali po vesolju v planetariju, izvedeli marsikatero zanimivost o našem osončju, planetih in galaksiji, spoznali in nadgradili znanje o kozmologiji in našemu planetu Zemlji ter si nenazadnje v živo ogledali skafander in poglobili znanje o njegovem namenu. Učenci predmetne stopnje pa so se za piko na i preizkusili svoje sposobnosti še v sobi pobega.

Verjamemo, da bodo današnja doživetja pustila čudovite spomine, zato se predstavnikom Odiseje d.o.o. srčno zahvaljujemo za njihov trud.

 

 

 

(Visited 79 times, 1 visits today)
Dostopnost