Skoči na glavno vsebino

Teden otroka, ki se že tradicionalno odvija vsak prvi teden v mesecu oktobru, je letos potekal pod geslom SKUPAJ SE IMAMO DOBRO. V četrtek, 6. 10. 2022, je na Osnovni šoli Koprivnica potekalo druženje ob Tednu otroka, ki je bilo organizirano za učence treh šol. Tako so se nam, učencem OŠ Koprivnica, pridružili še posamezni učenci iz OŠ XIV. divizije Senovo in OŠ Adama Bohoriča Brestanica. Skupno druženje smo pričeli na ploščadi pred šolo ob pol tretji uri. Na izbiri je bilo veliko poučnih in zabavnih delavnic, kot na primer športne in kuharske delavnice, izdelovanje pikapolonic za srečo, papirnatih rožic in svojih igrač ter še številne preostale, tako, da je vsak našel nekaj zase. Po končanih delavnicah nas je čakala še pogostitev s pečenim kostanjem, palačinkami ter slastnimi dobrotami, ki so nam jih pripravile naše pridne babice in mame. Za zabavo ob dobrotah pa so priskrbeli pogumni učenci, ki so zapeli in zaplesali. Po končanih delavnicah smo se vsi odpravili domov, veseli za lepo preživet dan.

Eva Planinc, 8.r. 

(Visited 53 times, 1 visits today)
Dostopnost