V soboto, 2. oktobra 2021, smo se učenci OŠ Koprivnica skupaj s starši, starimi starši in našimi učitelji odpravili na tradicionalni pohod treh generacij. Ob 8. uri smo se zbrali pred šolo in se podali na pot. Ker je bilo potrebno upoštevati PCT pogoj, smo hodili v skupinah, in sicer po razredih. Hodili smo po okoliških hribih, pot pa nas je vodila po travnikih in gozdovih, deloma pa tudi po cesti. Približno na pol poti smo imeli postanek, ki je bil namenjen malici. Pojedli smo sendviče, popili vodo ter za dodatno moč pojedli še kaj sladkega, nato pa nadaljevali pot. Po triurnem pohodu smo prispeli nazaj pred šolo, se še malo podružili, nato pa odšli domov. Kljub temu, da je bila sobota, smo se imeli zelo lepo.

Taja Krnc, 8. r.