Skoči na glavno vsebino

V soboto, 13. maja 2017, smo na naši šoli organizirali DAN DRUŽENJA IN GIBANJA VSEH GENERACIJ, saj je bil ta že v preteklih letih med našimi krajani dobro sprejet.

Tudi letos je bila rdeča nit našega druženja pohod po okoliških gričih. Ob 8. uri smo se pohodniki v kar velikem številu zbrali na platoju pred šolo in se po uvodnem pozdravu podali na pot. Ta nas je vodila delno po asfaltu, predvsem pa po makadamu in gozdu, tako da smo si dodobra napolnili pljuča s čistim zrakom. Po poltretji uri hoda smo se vrnili v šolo, kjer je bila za vse pohodnike že pripravljena malica, za katero je poskrbelo Turistično društvo Koprivnica.  Po malici so se tisti, ki so še premogli nekaj energije, preizkusili v igrah z žogo na šolskem igrišču, ostali pa smo malce posedeli ter se ob prijetnem klepetu še malce poveselili. Druženje se je zaključilo približno ob 11.30, ko smo odšli vsak svojo pot proti domu.

                                                                                                                       Anja Roštohar, 9. r

 

 

 

(Visited 51 times, 1 visits today)
Dostopnost