Skoči na glavno vsebino

V sredo, 1. junija 2016, je na naši šoli končno stekla prireditev ob otvoritvi energetsko sanirane telovadnice in vrtca. Prireditev so otvorili godbeniki Pihalnega orkestra DKD Svoboda Senovo, vse navzroče pa sta nagovorila gospod ravnatelj Jože Ivačič ter gospod župan, mag. Miran Stanko.

Sprehodili smo se skozi zgodovino šolstva v Koprivnici, nato pa prisluhnili vrtčevskim otrokom, ki so s Kranjskim Janezom odšli v planine in na poti srečevali različne živali. Ula je zabrenkala na strune svoje kitare, za piko na i pa sta zaigrali še sestri Špela in Tina. Šestošolci so pokazali, da se v šolskih klopeh stkejo številne vezi in prijateljstva in seveda tudi simpatije in ljubezni, zaradi česar lahko pride do prepirov med prijatelji, vendar se na koncu prijateljstvo povrne. Gledalcem so se predstavile tudi živahne plesalke, na koncu pa so ubrano zapeli še člani šolskega pevskega zbora.

Po končanem programu so si obiskovalci lahko ogledali še razstavo ročnih del ročnodelske sekcije Ivanjščice.

 Maksi Bogovič, 9. r.

 DSC_0021   DSC_0031

DSC_0033   DSC_0035

DSC_0042   DSC_0049

DSC_0055   DSC_0059

DSC_0062   DSC_0069

(Visited 34 times, 1 visits today)
Dostopnost