Skoči na glavno vsebino

V soboto, 11. maja 2019, smo na naši šoli že sedmo leto zapored, predvsem zaradi pozitivnih odzivov tako s strani staršev kot otrok, izvedli dan druženja in gibanja vseh generacij. Čeprav je bila sobota delovna, saj smo z njo nadomestili pouka prost dan 3. maja, nismo bili slabe volje, saj imamo športne dneve vsi radi.

Ob 8. uri smo se zbrali pred šolo in se po uvodnem pozdravu odpravili na pohod. Tokrat smo se odpravili proti Prevolam, nato pa pot nadaljevali proti Vertovškovim, skozi Črete do gasilskega doma na Velikem Kamnu, kjer je sledil malce daljši postanek za sok, kavo in piškote. Ko smo se okrepčali, smo pot nadaljevali nazaj proti Prevolam, nato pa se spustili proti šoli. Pohod je skupaj s postanki trajal dobre tri ure, prehodili pa smo okrog 9 kilometrov. Tako kot vsako leto so naše kuharice pripravile okusen golaž za vse pohodnike. Otroci so se še malo poigrali na igrišču oziroma mivki, nato pa smo se malce utrujeni a zadovoljni odpravili proti domu.

Maja Pečnik, 5. r.

(Visited 19 times, 1 visits today)
Dostopnost