V četrtek, 1. 12. 2022, je na Osnovni šoli Koprivnica potekal dobrodelni koncert za Šolski sklad. Ko gre za dobrodelnost, radi, in tako je tudi prav, stopimo skupaj in pomagamo. Tako smo učenci, otroci iz vrtca, učitelji in ostali zaposleni večer obogatili s svojimi nastopi. Koncert se je začel z nastopom najmlajših in se nadaljeval z nastopoma šolskih pevskih zborov, nadaljeval pa z nastopom Tine in Špele Kodrin ter ansamblov  Folk & Špas, Posavski veseljaki,  Juhu in Plamenci, ki so se prijazno odzvali naši prošnji za brezplačen nastop na dobrodelnem koncertu. Za še lepši zaključek dobrodelnega večera pa so poskrbeli učitelji, ki so se odlično izkazali s petjem. Ob koncu koncerta smo v dobrodelne namene prodajali piškote, ki smo jih skupaj z učitelji pekli čez teden. Skupaj smo preživeli lep decembrski večer.

Eva Planinc, 8.r.