Skoči na glavno vsebino

 

V petek, 9. decembra 2016, so člani mladinskega društva Anton Aškerc Koprivnica pripravili glasbeno-gledališki večer, katerega se je udeležilo lepo število gledalcev, ki so se odločili mrzel zimski dan preživeti v prijetni družbi. Učenci so pod vodstvom učiteljice Sonje Simončič pripravili pet zanimivih gledaliških predstav. Te so govorile o ljubezni in odraščanju, pa o zelenjavi, ki se je borila za svoj obstoj ter o sreči in nesreči. Mladi igralci so tudi soustvarjali sceno in kostume, s katerimi so se pokazali gledalcem. Med dramskimi prizori so nastopili mladi glasbeniki, ki so večer popestrili z igranjem na svoje inštrumente.

Vsi sodelujoči so se trudili, da je bila predstava zanimiva in raznolika, kar jim je tudi uspelo.

Katarina Planinc, 9. r

gled (4)

 

gled (6)

 

gled (8)

 

gled (5)

 

gled (3)

 

gled (7)

 

gled (2) gled (1)

(Visited 16 times, 1 visits today)
Dostopnost