Dragi učenci in učenke, spoštovani starši!

Šolsko leto 2023/2024 je pred vrati. Želimo si, da bi vanj vstopili spočiti, pripravljeni na nov začetek, z veliko veselja in iz iskreno željo po pridobivanju novih znanj in veščin. Prav tako si želimo, da bi se naše vezi utrdile in obogatile, spletle pa se bodo tudi številne nove.

Letošnje šolsko leto je prav posebno za naše prvošolce, ki vstopajo v 1. razred – zavzemali se bomo za to, da se boste na naši šoli počutili varne in sprejete.

Na novo pot se tudi letos podajamo z zavedanjem, da je pomembno, kako se na šoli počutimo, k temu pa prispevamo vsi na svoj edinstven način. Verjamemo, da nam bo s skupnimi močmi uspelo to novo obdobje začeti z energijo, ki nas bo poživljala skozi vse leto.

V petek se bo pouk pričel ob 7.30 in bo potekal prilagojeno glede na prvi šolski dan, vse potrebne informacije pa bodo učenkam in učencem na ta dan predali razredniki.

V petek se prevozi izjemoma pričnejo prej, in sicer po pouku ob 12.30.

Naj bo vstop v novo šolsko leto 2023/2024 navdihujoč in prijeten.

Zaposleni OŠ Koprivnica

Urnik za petek, 1.9.2023