Skoči na glavno vsebino

 

V sredini decembra najmlajše učence naše šole pa tudi predšolske otroke tradicionalno obišče dedek Mraz, ki se ga vsi prav prisrčno razveselijo. Našo šolo je tokrat obiskal kar trikrat, in sicer v sredo, 16. decembra. Zjutraj je prijetno presenečenje pripravil učencem od prvega do šestega razreda, popoldne pa je še dvakrat obiskal predšolske otroke in jih razveselil z darili. V spremstvu dedka Mraza so tudi tokrat priplesale snežinke, ki so malce ohladile razgreto klovneso, katere največja želja je bila, da bi nastopala v cirkuški predstavi in zabavala otroke. Na koncu ji je s pomočjo ostalih članov cirkusa to tudi uspelo, a žalostna klovnesa je morala za dosego svojega cilja trdo delati. V cirkusu so nastopali še osliček, ki je znal krasno rigati, priznana pevka ptica Lili, opica – cirkuška artistka in akrobatka, pogumni lev in psiček, ki je bil prvak v lajanju. Vsak izmed njih je svoje znanje prenesel na klovneso, ki se je marljivo učila riganja, petja, lajanja, žongliranja, prenašanje žoge na glavi in vrtenja obroča ter na koncu svoje trudoma pridobljeno znanje predstavila obiskovalcem cirkusa. Nastopajoči so s svojo predstavo pokazali, da je velika vrednota, če znamo žalostnega potolažiti in mu pokazati smisel življenja.

 

DEDEK15 (1)                 DEDEK15

DEDEK15 (3)                 DEDEK15 (2)

 

 

 

 

 

 

(Visited 21 times, 1 visits today)
Dostopnost