Skoči na glavno vsebino

 

Spoštovani starši!

Zaradi izvajanja ukrepov za preprečitev širjenja nalezljive bolezni COVID19, bo v vzgojno-izobraževalnih zavodih na podlagi sklepa Vlade Republike Slovenije in odredbe ministra za zdravje začasno prepovedano zbiranje ljudi. To pomeni, da se vzgojno-izobraževalna dejavnost ne bo izvajala v fizični obliki v vrtcih in šolah.

Da ne bi prišlo do okužbe, smo za učence pripravili pouk na daljavo. Delo bo potekalo tako, da vam bodo razredničarke na vaš elektronski naslov pošiljale učna gradiva in navodila za delo. Prosimo vas, da spremljate delo svojih otrok in redno preverjate, kaj so naredili. Brez sodelovanja programa ne bomo mogli realizirati, kar pa lahko pomeni, da bomo morali pouk nadomestiti.

O spremembah vas bomo sproti obveščali.

Ostanite zdravi.

Jože Ivačič

ravnatelj

(Visited 17 times, 1 visits today)
Dostopnost