Skoči na glavno vsebino

Spoštovani,

V mesecu februarju bo naš bibliobus obiskal postajališča po objavljenem razporedu.

V prilogi se nahajajo plakati za posamezna postajališča v vaši občini in razpored obiskov za mesec februar po dnevih.

Razporedi so objavljeni tudi na naši spletni strani http://posavska-potujoca.si/razpored-obiskov-ppk/.

Odločili smo se, da bomo odslej plakate za naslednji mesec poskusili izročati tudi v natisnjeni obliki na posameznem postajališču. Plakate za mesec marec bomo delili ob februarskem obisku bibliobusa. V primeru, da bi plakate v natisnjeni obliki želeli prejemati po pošti nam prosim javite poštni naslov in postajališče, za katerega potrebujete plakate.

Za več informacij smo dosegljivi na e-naslovu info@posavska-potujoca.si ali na telefonski številki 040 765 004.

(Visited 11 times, 1 visits today)
Dostopnost