Skoči na glavno vsebino

V ponedeljek, 12. 12. 2022, smo se učenci od 6. do 9. razreda odpravili v Krško. Do tam nas je odpeljal avtobus. Najprej smo si v tamkajšnjem Kulturnem domu ogledali plesno predstavo MI,VI, ONI, kjer so nam nastopajoči plesom pokazali, da bi bilo dolgočasno, če bi bili vsi ljudje na svetu enaki. Po končanem ogledu predstave smo se odpravili na ogled nove Valvasorjeve knjižnice Krško. Zunaj nas je pričakala ena od knjižničark in nas popeljala po knjižnici. Učenci 7. razreda smo v sklopu projekta Rastem s knjigo dobili vsak svojo knjigo, in sicer Reformatorje v stripu. Na koncu smo si lahko še sami malo ogledali knjižnico, ki nas je z novimi prostori in podobo čisto navdušila, in si tudi izposodili kakšno knjigo.

                                                                                                                                               

  Barbara Černelič, 7. r.

(Visited 36 times, 1 visits today)
Dostopnost