Skoči na glavno vsebino

V petek, 20. 9. 2019, smo šli do Čerčkove domačije v Podsredi, kjer so nas počakali uslužbenci, ki so zaposleni v Kozjanskemu parku. Tam smo se zbrale šole iz območja Kozjanskega parka. Mislili smo, da bomo pomagali pobirati jabolka, ker pa je bila letos letina slaba, so nam pripravili tekmovanje. Med drevesi so travo pokosili tako, da je nastal labirint v obliki jabolka. Nas s Koprivnice je bilo ravno prav za eno skupino. Prvi član je prinesel škatlo, dal petko naslednjemu, da je lahko šel po prvo jabolko, ki jo je moral poiskati v labirintu in tako vse dokler nismo oddali zadnjega jabolka v škatlo. Nato je sledila podelitev nagrad. Vsak je dobil čokoladno liziko in magnet. Zmagovalci so dobili še majice. Tako smo na zabaven način otvorili 20. Praznik Kozjanskega jabolka.

Ajda Krivec, 5. r.

(Visited 27 times, 1 visits today)
Dostopnost