Skoči na glavno vsebino

Petek, 22. december, je bil zadnji dan pouka v tem koledarskem letu, zato smo ga zaključili malce drugače kot druge dni. Pred odhodom na bolj ali manj zaslužene počitnice smo si ogledali prireditev ob bližajočem se dnevu samostojnosti in enotnosti. Spomnili smo se začetkov naše dokaj mlade, 27 let stare države in ji zaželeli vse najboljše tudi za vnaprej. Učenci so izrazili svoje mnenje o tem, kaj pomeni biti samostojen in kaj samostojnost pomeni njim, v kratki dramatizaciji pa so nas opozorili tudi na dejstvo, da se še predobro zavedamo svojih pravic, mnogokrat pa pozabimo na svoje dolžnosti.

Nismo pa pozabili na bližajoče se praznike, ki jih že vsi nestrpno pričakujemo. Zimsko obarvana glasbeno-gledališka predstava nam je pokazala, da ne smemo misliti le nase in da je srečen tisti, ki zna to, kar ima, deliti z drugimi.

(Visited 14 times, 1 visits today)
Dostopnost