Skoči na glavno vsebino

PREDNOSTNA NALOGA:  

Z roko v roki izmenjujemo znanje.


Vsaka šola je središče življenja v kraju. Naša ima zaradi svoje lege in števila prebivalcev v okolišu še toliko pomembnejšo nalogo, da ostane srce kraja in da deluje odprto ter povezovalno.  V letošnjem šolskem letu se želimo še bolj povezati z našo okolico, zato bomo starše, krajane, društva in posameznike z določenimi spretnostmi in znanji povabili k sodelovanju, jih vključili v naše dejavnosti in se od njih učili na praktičen način. Upamo, da bo izmenjava obojestranska, saj se tudi odrasli lahko od otrok veliko naučimo. Verjamemo, da je dober in spoštljiv odnos med vsemi deležniki pri vzgoji in izobraževanju otrok najboljša podpora pri njihovi čustveni, socialni in intelektualni rasti. K temu bo skozi celotno šolsko leto stremela naša prednostna naloga.

 

 

Zapisala: Nataša Dular

(Visited 71 times, 1 visits today)
Dostopnost