Skoči na glavno vsebino

V sredo, 7. 12. 2022, po končanem pouku smo se učenci  7. razreda v spremstvu učiteljice Katje Zorčič v okviru izbirnega predmeta turistična vzgoja odpravili v Ljubljano. Iz Brestanice smo se z vlakom odpeljali v Ljubljano na ogled lučk. Podružili smo se z učenci iz šol iz Ljubljane in Pivke. Učenci iz Osnovne šole Bežigrad so nas popeljali po Ljubljani in nam povedal veliko novega, učiteljice pa so nam zastavile izziv. Hoditi smo morali v paru po 2 in 2  z nekom iz druge šole, da si bi bolje spoznali. Naš ogled smo končali na mostu ključavnic. Nazadnje smo šli na ogled lučk, nato pa smo se okrepčali s hrano in pijačo, učiteljica pa nas je odpeljala še na ogled stojnic. Ob 19:00 smo prispeli na vlak. Vožnja domov je bila dolga, ampak zanimiva. Med potjo smo se pogovarjali, smejali, prepevali, ob 21:00 pa prispeli domov.

Žana Resnik, 7. r.

(Visited 38 times, 1 visits today)
Dostopnost