Skoči na glavno vsebino

V četrtek, 17. 3. 2016, smo tudi na naši  šoli priredili proslavo, namenjeno prihodu pomladi, dnevu žena, predvsem pa našim mamam in babicam. Pripravili smo program, v katerem smo nastopali učenci višjih razredov in naši najmlajši, vključno z otroki iz vrtca. Nekateri učenci so pripravili simpatične recitale, drugi predstavili različne hudomušne igrice, posamezni učenci pa so se predstavili z melodijami svojih inštrumentov. Za boljše vzdušje je poskrbel tudi pevski zbor, ki se je predstavil z dvema pesmima s primerno vsebino. Cela prireditev je potekala v znamenju pomladi, ki bo zdaj zdaj prikorakala med nas, temu primerna pa je bila tudi scena, za katero so se učitelji in učenci zelo potrudili.

 Tina Kodrin, 8. r.

   DSC_0187   DSC_0181   

 DSC_0186    DSC_0197

(Visited 38 times, 1 visits today)
Dostopnost