Skoči na glavno vsebino

ŠPORTNI DAN

V torek, 9. 5. 2023 smo imeli učenci OŠ Koprivnica športni dan, na katerem smo se pomerili v atletskih disciplinah. Učenci prve triade so se pomerili v troboju, kar sestavlja tek, met vortexa in skok v daljino. Učenci 2. in 3. triade pa smo se pomerili v mnogoboju, kar pa sestavlja tek, met vortexa, skok v daljino, suvanje krogle in skok v višino. Zjutraj smo pripravili tekmovališče in se dobro ogreli, da ne bi bilo kakšnih poškodb. Začeli smo s teki na 60m in 150m, nato pa so se učenci po skupinah premikali po tekmovališču in se potrudili po svojih najboljših močeh.  Sledili so štafetni teki in težko pričakovani končni rezultati. Na koncu dneva so bili vsi zadovoljni, kar se je kazalo tudi v napredku lanskih rezultatov. Zdaj pa sledi občinsko tekmovanje, kjer sem prepričana, da se bo vsak učenec naše šole potrudil in si pridobil tudi kakšno medaljo.

 

Maja Pečnik, 9. r.

 

 

 

 

(Visited 111 times, 1 visits today)
Dostopnost