Skoči na glavno vsebino

TEDEN OTROKA NA OSNOVNI ŠOLI KOPRIVNICA

Že tradicionalno na naši šoli prvi teden v mesecu oktobru, v Tednu otroka, potekajo različne delavnice. Tako smo tudi letos v tednu otroka pripravili delavnice, s katerimi smo pričeli ob 16. uri in ustvarjali nekje do 18. ure. Povabljeni so bili vsi učenci naše šole in vrtčevski otroci ter naši starši ter stari starši in ponovno se nas je na ploščadi pred šolo zbrala lepa množica.
V delavnicah smo si lahko izdelali ježka iz storžev, škatlice za nakit, zapestnice z svojim imenom, lahko pa smo poslikali spominske kamenčke.

S kredami smo risali in okrasili šolski asfalt, nekateri pa so poslikavali škarpo pri vrtcu, ki je bila vse do zdaj že malce dolgočasna. Povrhu vsega pa smo se s prijatelji lahko družili in klepetali, na igrišču pa igrali nogomet in boj med dvema ognjema.
Po zanimivem in zabavnem ustvarjanju smo se posladkali s slastnimi palačinkami z marmelado ter doma pripravljenim pecivom, ki so ga spekle naše pridne mame in babice.

V večernem mraku  smo se skupaj z našimi starši in novo izdelanimi izdelki odpravili domov.

 

Člani novinarskega krožka

 

(Visited 111 times, 1 visits today)
Dostopnost