Skoči na glavno vsebino

Izbrani učenci vseh razredov po izboru učitelja športa smo se v četrtek, 19. oktobra, udeležili občinskega tekmovanja v krosu. Avtobus nas je pripeljal do ribnika  Resa v bližini Osnovne šole Jurija Dalmatina Krško, saj se je tekmovanje odvijalo na bližnjem Trim poligonu. Ker je bilo zjutraj na travi še malo rose, smo imeli težave z mokrimi čevlji, a smo se kar dobro znašli. Najprej so se ogreli mlajši tekmovalci, kmalu za njimi pa tudi starejši. Ko se je tekmovanje pričelo, smo vsi močno navijali za naše prvošolce in prvošolke. Vsi so se dobro odrezali, saj jih je bilo veliko uvrščenih med prvih deset, eden izmed njih pa je celo osvojil medaljo. To je bil Vid Planinc. Medalje smo osvojili tudi nekateri učenci zadnje triade. Jaz sem tokrat osvojila bronasto medaljo, prav tako Anže Resnik, Klemen Motoh pa je osvojil srebrno medaljo. Po končanih tekih je sledila podelitev medalj, nato pa smo se z avtobusom vrnili nazaj v šolo.

Ula Bohorč, 8. r.

(Visited 15 times, 1 visits today)
Dostopnost