Skoči na glavno vsebino

V sredo, 6. aprila 2022, smo se učenci vseh treh triad odpravili v Krško, kjer je pri OŠ Jurija Dalmatina potekalo Občinsko tekmovanje v krosu. Na začetku smo si ogledali progo in jo nekajkrat poskusno pretekli. Kros so otvorile  deklice 1. razreda, nato so nadaljevali fantje 1.razreda. Najstarejši učenci smo bili na vrsti zadnji. OŠ Koprivnica se je glede na to, da smo zelo majhna šola, odrezala zelo dobro. Uspeh smo proslavili s šestimi medaljami. Domov smo prinesli tri bronaste medalje, ki so jih osvojili Karmen Kavčič, Pia Vertovšek in Nik Horvat. S srebrno medaljo se lahko pohvalita Luka Krivec in Zarja Preskar, Andraž Planinc pa je v svoji kategoriji premagal vso konkurenco in osvojil zlato medaljo.

Bilo pa je tudi nekaj nezgod, saj je bila zaradi rose steza kar precej mokra in blatna. Ogromno tekmovalcev je padlo, na srečo pa se nihče ni resno poškodoval.

 Larissa Resnik, 9. r.

(Visited 30 times, 1 visits today)
Dostopnost