Skoči na glavno vsebino

Če izberete spodnjo povezavo, si lahko ogledate video nagovor predsednika Nacionalne mreže TOM telefon, dr. Alberta Mrgoleta.

https://video.arnes.si/api/asset/dtdqf6dh50td/play.mp4

TOM POTUJE, OTROKE OBISKUJE

17. maja smo obeležili mednarodni dan otroških telefonov in naša šola se je pridružila projektu z naslovom »Tom potuje, otroke obiskuje.«

Namen projekta je, da informacija o TOM telefonu pride do čim več otrok in mladostnikov. Da bi ta namen lažje dosegli, po Sloveniji potujejo TOM nahrbtniki in obiskujejo osnovne šole (po vsaki slovenski regiji potuje en nahrbtnik).

Na današnji dan je nahrbtnik iz Osnovne šole Adama Bohoriča Brestanica pripotoval na šolo. Pri nas bo gostoval sedem dni in v tem času se bomo seznanili z njegovo vsebino, saj nahrbtnik ni pripotoval prazen. V njem je spominska knjiga, kamor bomo lahko nanizali naše vtise z razredne ure, ki jo bomo namenili spoznavanju s TOM telefonom.

V torek, 7. 6. 2022, TOM nahrbtnik odpotuje naprej v Osnovno šolo Artiče.

Zapisala

Veronika Matjašič, ŠSS

(Visited 54 times, 1 visits today)
Dostopnost