Skoči na glavno vsebino

V petek, 25. 3. 2022, smo otroci iz vrtca in učenci iz OŠ Koprivnica ponovno stopili na oder, tokrat v počastitev dneva, ki je namenjen predvsem našim mamam, pa tudi babicam in ostalim pomembnim ženskam v našem življenju.

Na odru smo se predstavili z različnimi točkami. Otroci iz vrtca so zaplesali ob spremljavi prečne flavte, prvošolci so zapeli in zaigrali na ksilofon, Enej Mirt pa nas je kot vedno navdušil s svojo harmoniko. Na odru se je odvrtelo kar nekaj plesnih točk, in sicer so se s pravim kavbojskim plesom predstavili tretješolci, petošolci so uprizorili ples ob, na in za stoli, zaplesali pa so tudi učenci drugega in četrtega razreda. Šestošolci so odigrali kratko predstavo, sedmošolci pa so se izkazali s svojo duhovitostjo ter za zaključek zapeli pesem Dan ljubezni.

S svojim nastopom smo vsem prisotnim polepšali praznik in se jim s tem zahvalili za vse drobne in velike stvari, ki jih za nas naredijo vsak dan.

Ajda Krivec, 7. r.

(Visited 26 times, 1 visits today)
Dostopnost