Skoči na glavno vsebino

Zbudila sem se  v mrzlo in megleno jutro. Že pretekli dan sem si pripravila vse potrebno za zimske radosti na snegu, imeli smo namreč zimski športni dan. Šli smo v telovadnico, kjer smo se ob raznih igrah dobro ogreli. Pogovarjali smo se o olimpijskih igrah in se telesno razgibavali. Nato smo se oblekli v zimsko opremo in obuli tople čevlje. Vzeli smo sani ali bobe in se odpravili na hrib. Na vzhodu nas je pozdravilo zlato sonce. Vsa pokrajina se je lesketala v sončnih žarkih. Na snegu smo zelo uživali. Delali smo igluje, saj je bil zmrznjen sneg, kot nalašč za to delo. Na snegu smo počeli vse, kar je bilo možno: se sankali, kepali, se valjali po snegu, pa še kaj bi se našlo. Ker so nas naši želodčki začeli opominjati, da so prazni, smo se prijetno utrujeni odpravili nazaj v šolo. Želim si še veliko podobnih šolskih dni.

Maja Pečnik

    

(Visited 18 times, 1 visits today)
Dostopnost