Skoči na glavno vsebino

Prvi šolski dan letošnjega šolskega leta se je začel 2. septembra. Po prihodu v šolo smo se vsi učenci skupaj z učitelji zbrali v telovadnici, kjer smo imeli za lažji začetek krajši kulturni program. Poseben pozdrav smo namenili štirinajstim prvošolkam in prvošolcem, ki so se ta dan skupaj s svojimi starši prvič uradno podali v šolo. Po uvodnih podatkih gospoda ravnatelja smo se z našimi razredničarkami odpravili v razrede, kjer smo dobili še preostala navodila za nemoten začetek šolskega leta, nato pa pričeli s poukom, ki pa ta dan še ni bil posebno resen in naporen.

V prihajajočih mesecih se bomo morali navaditi tudi hrupa, ki nas spremlja z gradbišča ob šoli, vendar se splača potrpeti, saj bo rezultat gradbenih del prenovljena šola z novima učilnicama in knjižnico, česar se že vsi veselimo.

 Blažka Gerzina, 9. r.

(Visited 35 times, 1 visits today)
Dostopnost