Dosežki učencev

V šolskem letu 2017/2018 so naši učenci dosegli naslednje uspehe na tekmovanjih:

UČENEC/ UČENKA TEKMOVANJE DOSEŽEK
 Zoja Bogovič, 8. r.  Tekmovanje v znanju angleščine  BRONASTO PRIZNANJE

 Zoja Bogovič, 8. r.

Ula Bohorč, 8. r.

Sara Kostevc, 9. r.

 Tekmovanje v znanju o sladkorni bolezni  BRONASTO PRIZNANJE

 Klemen Motoh, 9. r.

Sara Kostevc, 9. r.

 Tekmovanje v znanju angleščine  BRONASTO PRIZNANJE
 Klemen Motoh, 9. r.  Občinsko prvenstvo v krosu  2. MESTO

 Vid Planinc, 1. r.

Ula Bohorč, 8. r.

Anže Resnik, 9. r.

 Občinsko prvenstvo v krosu  3. MESTO
 Zoja Bogovič, 8. r.  Tekmovanje v znanju o sladkorni bolezni SREBRNO PRIZNANJE
 Zoja Bogovič, 8. r.  Tekmovanje v znanju angleščine ZLATO PRIZNANJE

 

 

 

V šolskem letu 2016/ 2017 so naši učenci dosegli naslednje uspehe na tekmovanjih:

UČENEC/ UČENKA TEKMOVANJE DOSEŽEK

Larissa Resnik, 4. r.

Zala Bohorč, 5. r.

Maj Pirc, 5. r.

Blažka Gerzina, 6. r.

Zoja Bogovič, 7. r.

Domen Planinc, 7. r.

Sara Kostevc, 8. r.

Katarina Planinc, 9. r.

Anja Roštohar, 9. r.

 Šolsko Cankarjevo tekmovanje  BRONASTO PRIZNANJE
 Tibor Križaj Mišić, 7. r. Šolsko tekmovanje v znanju astronomije BRONASTO PRIZNANJE

Gal Grmšek, 1. r.

Nina Kelher, 1. r.

Tian Omerzel, 1. r.

Marcel Mešiček, 1. r.

Katja Klavžar, 2. r.

Eva Planinc, 2. r.

Nataša Penič, 2. r.

Ajda Krivec, 2. r.

Filip Osojnik, 2. r.

Kaja Kukovič, 3. r.

Manica Maja Božičnik, 3. r.

Taja Krnc, 3. r.

Jakob Planinc, 3. r.

Larissa Resnik, 4. r.

Eva Osojnik, 5. r.

Žan Planinc, 7. r.

 Šolsko tekmovanje v znanju naravoslovja  PRIZNANJE KRESNIČKA

 Domen Mirt, 6. r.

Tibor Križaj Mišić, 7. r.

Ula Bohorč, 7. r.

Sara Kostevc, 8. r.

Klemen Motoh, 8. r.

Katarina Urbanč, 8. r.

Tina Kodrin, 9. r.

Anja Roštohar, 9. r.

 Angleška bralna značka SREBRNO PRIZNANJE

Blažka Gerzina, 6. r.

Vid Župevc, 6. r.

Domen Planinc, 7. r.

Zoja Bogovič, 7. r.

Nina Škoberne, 9. r.

Katarina Planinc, 9. r.

 Angleška bralna značka ZLATO PRIZNANJE

 Gal Grmšek, 1. r.

Viktorija Kukovičič, 1. r.

Barbara Černelič, 1. r.

Brina Brili, 1. r.

Nina Kelher, 1. r.

Urban Ojsteršek, 1. r.

Aljaž Jagrič, 2. r.

Filip Osojnik, 2. r.

Ajda Krivec, 2. r.

Urban Cehte, 2. r.

Kaja Kukovič, 3. r.

Larisa Gortan, 3. r.

Nika Penič, 3. r.

Jan Križaj Mišić, 4. r.

Maja Božičnik, 5. r.

Maj Pirc, 5. r.

Zala Bohorč, 5. r.

Jan Resnik, 5. r.

 Šolsko matematično tekmovanje  PRIZNANJE KENGURU

Domen Planinc, 7. r.

Tibor Križaj Mišić, 7. r.

Sara Kostevc, 8. r.

Tit Kvenderc, 9. r.

 Šolsko matematično tekmovanje  BRONASTO VEGOVO PRIZNANJE
 Tit Kvenderc, 9. r.  Šolsko tekmovanje v znanju angleščine  BRONASTO PRIZNANJE
 Domen Planinc, 7. r. Državno tekmovanje v znanju matematike  SREBRNO VEGOVO PRIZNANJE

Maja Božičnik, 5. r.

Zala Bohorč, 5. r.

Larisa Gortan, 3. r.

Karmen Kavčič, 3. r.

Državno čebelarsko tekmovanje SREBRNO PRIZNANJE
Katarina Planinc, 9. r. Nemška bralna značka ZLATO PRIZNANJE

Anja Roštohar, 9. r.

Tit Kvenderc, 9. r.

Zoja Bogovič, 7. r.

Nemška bralna značka SREBRNO PRIZNANJE
Maja Pečnik, 3. r. Občinski kros

 2. MESTO

 

Ula Bohorč, 7. r.

Anže Resnik, 8. r.

Ana Resnik, 9. r.

 Občinski kros  3. MESTO
Maja Pečnik, 3. r. Občinski atletski troboj  1. MESTO

Pia Vertovšek, 1. r.

Taja Krnc, 3. r.

Občinski atletski troboj  2. MESTO
Maja Pečnik, 3. r. Področni atletski troboj  1. MESTO
Eva Planinc, 2. r. Področni atletski troboj  2. MESTO
Ula Bohorč, 7. r. Občinsko atletsko tekmovanje  – 60 m  1. MESTO
Zoja Bogovič, 7. r. Občinsko atletsko tekmovanje – daljina  1. MESTO
Mitja Ameršek, 8. r. Občinsko atletsko tekmovanje – vortex  2. MESTO
Ula Bohorč, 7. r. Področno atletsko tekmovanje – 60 m  1. MESTO

 

V šolskem letu 2015/2016 so naši učenci dosegli naslednje uspehe na tekmovanjih:

UČENEC/ UČENKA TEKMOVANJE DOSEŽEK

Maja Pečnik, 2. r.

Tit Kvenderc, 8. r.

Občinski kros ZLATA MEDALJA

Lan Škerbec, 2. r.

Ula Bohorč, 6. r.

Ana Resnik, 8. r.

Občinski kros SREBRNA MEDALJA
Taja Krnc, 2. r. Občinski kros BRONASTA MEDALJA

 Manica Maja Božičnik, 2. r.

Karmen Kavčič, 2. r.

Taja Krnc, 2. r.

Jernej Bračun. 3. r.

Maj Pirc, 4. r.

Zala Bohorč, 4. r.

Blažka Gerzina, 5. r.

Ula Bohorč, 6. r.

Zoja Bogovič, 6. r.

Sara Kostevc, 7. r.

Katarina Planinc, 8. r.

Maksi Bogovič, 9. r.

 Šolsko Cankarjevo tekmovanje  BRONASTO PRIZNANJE

Katarina Planinc, 8. r.

Maksi Bogovič, 9. r.

Regijsko Cankarjevo tekmovanje  SREBRNO PRIZNANJE
 Maksi Bogovič, 9. r. Področno tekmovanje v znanju zgodovine  SREBRNO PRIZNANJE
 Katarina Planinc, 8. r. Državno Cankarjevo tekmovanje  ZLATO PRIZNANJE
 Maksi Bogovič, 9. r. Državno tekmovanje v znanju zgodovine  ZLATO PRIZNANJE

Matic Urbanč, 7. r.

Sara Kostevc, 7. r.

Anja Roštohar, 8. r.

Tina Kodrin, 8. r.

Nina Škoberne, 8. r.

Tilen Kunej, 8. r.

Marko Klaužar, 9. r.

Patricija Pečnik, 9. r.

Maksi Bogovič, 9. r.

Janja Kunej, 9. r.

Angleška bralna značka SREBRNO PRIZNANJE

 Ula Bohorč, 6. r.

Tibor Križaj Mišić, 6. r.

Domen Planinc, 6. r.

Zoja Bogovič, 6. r.

Klemen Motoh, 7. r.

Katarina Urbanč, 7. r.

Tit Kvenderc, 8. r.

Katarina Planinc, 8. r.

 Angleška bralna značka ZLATO PRIZNANJE

 Aljaž Jagrič, 1. r.

Filip Osojnik, 1. r.

Domen Stanič, 1. r.

Gašper Bračun, 1. r.

Marius Gabrijel Puietu, 1. r.

Kaja Kukovič, 2. r.

Nika Klaužar, 2. r.

Maja Pečnik, 2. r.

Karmen Kavčič, 2. r.

Taja Krnc, 2. r.

Nika Penič, 2. r.

Jan Križaj Mišić, 3. r.

Jernej Bračun, 3. r.

Anžej Resnik, 3. r.

Jan Resnik, 4. r.

Maja Božičnik, 4. r.

Zala Bohorč, 4. r.

Domen Planinc, 6. r.

Tibor Križaj Mišić, 6. r.

Sara Kostevc, 7. r.

Katarina Planinc, 8. r.

 Šolsko tekmovanje v znanju matematike BRONASTO PRIZNANJE
 Katarina Planinc, 8. r. Državno tekmovanje v znanju matematike SREBRNO PRIZNANJE

 Maja Pečnik, 2. r.

Lan Škerbec, 2. r.

Zala Bohorč, 4. r.

 Atletika – občinsko tekmovanje – troboj  ZLATA MEDALJA
 Mitja Ameršek, 7. r.  Atletika – občinsko tekmovanje – vortex   ZLATA MEDALJA
 Ula Bohorč, 6. r.  Atletika – občinsko tekmovanje – 60 m BRONASTA MEDALJA

 Maja Božičnik, 4. r.

Zala Bohorč, 4. r.

 Področno tekmovanje mladih čebelarjev  SREBRNO PRIZNANJE

 Maj Pirc, 4. r.

Domen Mirt, 5. r

  Področno tekmovanje mladih čebelarjev  BRONASTO PRIZNANJE

 Maja Božičnik, 4. r.

Zala Bohorč, 4. r.

Maj Pirc, 4. r.

Domen Mirt, 5. r.

 Državno tekmovanje mladih čebelarjev  SREBRNO PRIZNANJE

Aljaž Jagrič, 1. r.

Ajda Krivec, 1. r.

Urban Cehte, 1. r.

Marius Gabrijel Puietu, 1. r.

Kaja Kukovič, 2. r.,

Klavdija Klavžar, 2. r.

Manica Maja Božičnik, 2. r.

Gregor Zorko, 2. r.

Taja Krnc, 2. r.

Jan Križaj Mišić, 3. r.

Maj Pirc, 4. r.

Jan Resnik, 4. r.

Lucija Pilpah, 4. r.

Maja Božičnik, 4. r.

Domen Planinc, 6. r.

Zoja Bogovič, 6. r.

Sara Kostevc, 7. r.

Klemen Motoh, 7. r.

Šolsko tekmovanje v znanju naravoslovja  PRIZNANJE KRESNIČKA

Žan Planinc, 6. r.

Ula Bohorč, 6. r.

Zoja Bogovič, 6. r.

Regijsko tekmovanje Zlata Kuhalnica  SREBRNO PRIZNANJE

 Jan Resnik, 4. r.

Maja Božičnik, 4. r.

Eva Osojnik, 4. r.

Lucija Pilpah, 4. r.

Domen Planinc, 6. r.

Zoja Bogovič, 6. r.

Ula Bohorč, 6. r.

Tibor Križaj Mišić, 6. r.

Maj Omerzel, 6. r.

Žan Planinc, 6. r.

Sara Kostevc, 7. r.

Katarina Urbanč, 7. r.

Katarina Planinc, 8. r.

Maksi Bogovič, 9. r.

 Šolsko tekmovanje Vesela šola   BRONASTO PRIZNANJE

 Jan Resnik, 4. r.

Domen Planinc, 6. r.

Zoja Bogovič, 6. r.

Tibor Križaj Mišić, 6. r.

Sara Kostevc, 7. r.

Katarina Planinc, 8. r.

 Državno tekmovanje Vesela šola  SREBRNO PRIZNANJE

 Tit Kvenderc, 8. r.

Katarina Planinc, 8. r.

Anja Roštohar, 8. r.

 Nemška bralna značka  SREBRNO PRIZNANJE
Maja Pečnik, 2. r.  Mini olimpijada ZLATA MEDALJA

 

V šolskem letu 2014/2015 so naši učenci dosegli naslednje uspehe na tekmovanjih:

UČENEC/ UČENKA TEKMOVANJE DOSEŽEK
Maksi Bogovič, 8. r.
Jaka Kadivnik, 9. r.
Šolsko tekmovanje v znanju astronomije BRONASTO PRIZNANJE
Lan Škerbec, 1. r.
Tit Kvenderc, 7. r.
Občinski kros SREBRNA MEDALJA
Anže Resnik, 6. r.
Nina Škoberne, 7. r.
Občinski kros BRONASTA MEDALJA
Jernej Bračun, 2. r.
Maj Pirc, 3. r.
Lucija Pilpah, 3. r.
Jan Resnik, 3. r.
Blažka Gerzina, 4. r.
Zoja Bogovič, 5. r.
Domen Planinc, 5. r.
Sara Kostevc, 6. r.
Katarina Planinc, 7. r.
Maksi Bogovič, 8. r.
Janja Kunej, 8. r.
Patricija Pečnik, 8. r.
Marisa Omerzu, 9. r.
Nina Kunej, 9. r.
Šolsko tekmovanje za Cankarjevo priznanje BRONASTO PRIZNANJE
Maksi Bogovič, 8. r.
Jaka Kadivnik, 9. r.
Nina Kunej, 9. r.
Janja Kvenderc, 9. r.
Zala Resnik, 9. r.
Šolsko tekmovanje v znanju zgodovine BRONASTO PRIZNANJE
Niko Kink, 9. r.
Maksi Bogovič, 8. r.
Šolsko tekmovanje v znanju fizike BRONASTO PRIZNANJE
Larisa Gortan, 1. r.
Karmen Kavčič, 1. r.
Nika Klaužar, 1. r.
Klavdija Klavžar, 1. r.
Kaja Kukovič, 1. r.
Jernej Bračun, 2. r.
Jan Križaj Mišić, 2. r.
Anžej Resnik, 2. r.
Maja Božičnik, 3. r.
Maj Pirc, 3. r.
Jan Resnik, 3. r.
Tibor Križaj Mišić, 5. r.
Klemen Motoh, 6. r.
Šolsko tekmovanje v znanju matematike PRIZNANJE KENGURU
Katarina Planinc, 7. r.
Maksi Bogovič, 8. r.
Nina Kunej, 9. r.
Janja Kvenderc, 9. r.
Marisa Omerzu, 9. r.
Šolsko tekmovanje v znanju matematike BRONASTO PRIZNANJE
Maksi Bogovič, 8. r. Področno tekmovanje v znanju zgodovine SREBRNO PRIZNANJE
Maksi Bogovič, 8. r. Področno tekmovanje za Cankarjevo priznanje SREBRNO PRIZNANJE
Matic Urbanč, 6. r.
Tina Kodrin, 7. r.
Patricija Pečnik, 8. r.
Marko Klaužar, 8. r.
Janja Kunej, 8. r.
Katarina Sotošek, 9. r.
Neža Pečnik, 9. r.
Kaja Resnik, 9. r.
Janja Kvenderc, 9. r.
Angleška bralna značka SREBRNO PRIZNANJE
Tibor Križaj Mišić, 5. r.
Zoja Bogovič, 5. r.
Ula Bohorč, 5. r.
Katarina Urbanč, 6. r.
Klemen Motoh, 6. r.
Sara Kostevc, 6. r.
Katarina Planinc, 7. r.
Tit Kvenderc, 7. r.
Angleška bralna značka ZLATO PRIZNANJE
Tit Kvenderc, 7. r.
Tilen Kunej, 7. r.
Katarina Sotošek, 9. r.
Ines Kostevc, 9. r.
Nemška bralna značka SREBRNO PRIZNANJE
Katarina Planinc, 7. r.
Neža Pečnik, 9. r.
Nemška bralna značka ZLATO PRIZNANJE
Maksi Bogovič, 8. r. Državno tekmovanje za Cankarjevo priznanje ZLATO PRIZNANJE
Domen Planinc, 5. r.
Ula Bohorč, 5. r.
Čebelarsko tekmovanje BRONASTO PRIZNANJE
Katarina Planinc, 7. r. Čebelarsko tekmovanje SREBRNO PRIZNANJE
Kaja Kukovič, 1. r.
Klavdija Klavžar, 1. r.
Gaber Gregor, 1. r.
Larisa Gortan, 1. r.
Anžej Resnik, 2. r.
Jan Resnik, 3. r.
Lucija Pilpah, 3. r.
Maja Božičnik, 3. r.
Špela Kodrin, 3. r.
Ana Božičnik, 4. r.
Tibor Križaj Mišić, 5. r.
Ula Bohorč, 5. r.
Klemen Motoh, 6. r.
Katarina Planinc, 7. r.
Kresnička BRONASTO PRIZNANJE
Domen Planinc, 5. r.
Žan Planinc, 5. r.
Ula Bohorč, 5. r.
Sara Kostevc, 6. r.
Tit Kvenderc, 7. r.
Maksi Bogovič, 8. r.
Kaja Resnik, 9. r.
Janja Kvenderc, 9. r.
Zala Resnik, 9. r.
Vesela šola BRONASTO PRIZNANJE
Katarina Planinc, 7. r.
Zoja Bogovič, 5. r.
Vesela šola SREBRNO PRIZNANJE
Ana Resnik, 7. r. Atletika – občinsko tekmovanje – tek 600 m     2. MESTO
Marisa Omerzu, 9. r. Atletika – občinsko tekmovanje  – suvanje krogle     1. MESTO
Marisa Omerzu, 9. r. Atletika – področno tekmovanje  – suvanje krogle     2. MESTO
Maja Pečnik, 1. r. Atletski troboj     1. MESTO
Ula Bohorč, 5. r. Atletski troboj     2. MESTO

 

 

 

V šolskem letu 2013/2014 so naši učenci dosegli naslednje uspehe na tekmovanjih:

 UČENEC/UČENKA……. TEKMOVANJE REZULTAT
Ula Bohorč, 4. r.
Tit Kvenderc, 6. r.
Aljaž Motoh, 9. r.
Kros 1. mesto
2. mesto
3. mesto
Aljaž Bogolin, 9. r.
Aljaž Motoh, 9. r.
Miha Božičnik, 9. r.
Katja Kunej, 9. r.
Šolsko tekmovanje
za Proteusovo priznanje
v znanju biologije
BRONASTO
PRIZNANJE
Katja Kunej, 9. r.
Ana Bogovič, 9. r.
Simon Vuk, 9. r.
Elvis Preskar, 9. r.
Šolsko tekmovanje
v znanju angleščine
BRONASTO
PRIZNANJE
Miha Božičnik, 9. r. Šolsko tekmovanje
v znanju nemščine
BRONASTO
PRIZNANJE
Miha Božičnik, 9. r. Šolsko tekmovanje v
znanju astronomije
BRONASTO
PRIZNANJE
Aljaž Bogolin, 9. r.
Katja Kunej, 9. r.
Jaka Kadivnik, 8. r.
Šolsko tekmovanje v
znanju zgodovine
BRONASTO
PRIZNANJE
Katja Kunej, 9. r.
Kaja Jug, 9. r.
Nastja Pečnik, 9. r.
Aljaž Motoh, 9. r.
Marisa Omerzu, 8. r.
Janja Kvenderc, 8. r.
Nina Kunej, 8. r.
Maksi Bogovič, 7. r.
Tina Kodrin, 6. r.
Ula Bohorč, 4. r.
Zoja Bogovič, 4. r.
Blažka Gerzina, 3. r.
Maj Pirc, 2. r.
Zala Bohorč, 2. r.
Maja Božičnik, 2. r.
Šolsko tekmovanje za
Cankarjevo priznanje
BRONASTO
PRIZNANJE
Simon Vuk, 9. r.
Martin Remih, 9. r.
Področno prvenstvo v badmintonu 2. mesto
3. mesto
Katja Kunej, 9. r.
Kaja Jug, 9. r.
Področno tekmovanje za Cankarjevo priznanje SREBRNO
PRIZNANJE
Katja Kunej, 9. r. Področno tekmovanje v
znanju angleščine
SREBRNO
PRIZNANJE
Aljaž Bogolin, 9. r. Področno tekmovanje v
znanju zgodovine
SREBRNO
PRIZNANJE
Miha Božičnik, 9. r. Nemška bralna značka ZLATO
PRIZNANJE
Aljaž Bogolin, 9. r.
Kaja Jug, 9. r.
Katja Kunej, 9. r.
Laura Pirš, 9. r.
Janja Kvenderc, 8. r.
Katarina Sotošek, 8. r.
Zala Resnik, 8. r.
Neža Pečnik, 8. r.
Kaja Resnik, 8. r.
Nina Kunej, 8. r.
Niko Kink, 8. r.
Maksi Bogovič, 7. r.
Nemška bralna značka SREBRNO
PRIZNANJE
Katja Kunej, 9. r.
Miha Božičnik, 9. r.
Aljaž Motoh, 9. r.
Jaka Kadivnik, 8. r.
Šolsko tekmovanje za Stefanovo priznanje
v znanju fizike
BRONASTO
PRIZNANJE
Ula Bohorč, 4. r.
Zoja Bogovič, 4. r.
Katarina Urbanč, 5.r.
Klemen Motoh, 5. r.
Sara Kostevc, 5. r.
Katarina Planinc, 6. r.
Tit Kvenderc, 6. r.
Klemen Podlesnik, 7. r.
Maksi Bogovič, 7. r.
Janja Kvenderc, 8. r.
Ana Bogovič, 9. r.
Kaja Jug, 9. r.
Aljaž Motoh, 9. r.
Aljaž Bogolin, 9. r.
Katja Kunej, 9. r.
Angleška bralna značka ZLATO
PRIZNANJE
David Bračun, 5. r.
Matic Urbanč, 5. r.
Tilen Kunej, 6. r.
Pia Drenovec, 6. r.
Nina Škoberne, 6. r.
Tina Kodrin, 6. r.
Patricija Pečnik, 7. r.
Janja Kunej, 7. r.
Anja Ameršek, 8. r.
Zala Resnik, 8. r.
Luka Božičnik, 8. r.
Katarina Sotošek, 8. r.
Kaja Resnik, 8. r.
Nina Kunej, 8. r.
Neža Pečnik, 8. r.
Jaka Kadivnik, 8. r.
Aleksander Hictaler, 9. r.
Klara Purkat, 9. r.
Martin Remih, 9. r.
Simon Vuk, 9. r.
Elvis Preskar, 9. r.
Miha Božičnik, 9. r.
Miha Bogovič, 9. r.
Angleška bralna značka SREBRNO
PRIZNANJE
Katja Kunej, 9. r.
Jaka Kadivnik, 8. r.
Področno tekmovanje za Stefanovo priznanje v znanju fizike SREBRNO
PRIZNANJE
Katja Kunej, 9. r. Državno tekmovanje za Preglovo priznanje v znanju kemije SREBRNO
PRIZNANJE
Jan Križaj Mišić, 1. r.
Anžej Resnik, 1. r.
Maja Božičnik, 2. r.
Eva Osojnik, 2. r.
Matic Pečnik, 2. r.
Nejc Piletič, 2. r.
Ana Božičnik, 3. r.
Tibor Križaj Mišič, 4. r.
Sara Kostevc, 5. r.
Tit Kvenderc, 6. r.
Katarina Planinc, 6. r.
Janja Kvenderc, 8. r.
Luka Božičnik, 8. r.
Jaka Kadivnik, 8. r.
Nina Kunej, 8. r.
Katja Kunej, 9. r.
Aljaž Bogolin, 9. r.
Simon Vuk, 9. r.
Kaja Jug, 9. r.
Šolsko tekmovanje za Vegovo priznanje v znanju matematike BRONASTO
PRIZNANJE
Katja Kunej, 9. r. Področno tekmovanje za Vegovo priznanje v znanju matematike SREBRNO PRIZNANJE
Aljaž Bogolin, 9. r. Državno tekmovanje
Vesela šola
ZLATO PRIZNANJE
Aljaž Motoh, 9. r.
Nina Kunej, 8. r.
Marisa Omerzu, 8. r.
Občinsko prvenstvo v atletiki 1. mesto
2. mesto
3. mesto

V šolskem letu 2012/2013 so naši učenci dosegli naslednje uspehe na tekmovanjih:

      UČENEC/ UČENKA TEKMOVANJE REZULTAT
Aljaž Bogolin, 8. r.
Ana Bogovič, 8. r.
Aleksander Hictaler, 8. r.
Katja Kunej, 8. r.
Lucija Župevc, 9. r.
Šolsko tekmovanje
v znanju zgodovine
BRONASTO PRIZNANJE
Blažka Gerzina, 2. r.
Ula Bohorč, 3. r.
Zoja Bogovič, 3. r.
Sara Kostevc, 4. r.
Katarina Planinc, 5. r.
Tina Kodrin, 5. r.
Tit Kvenderc, 5. r.
Janja Kunej, 6. r.
Jaka Kadivnik, 7. r.
Luka Božičnik, 7. r.
Katja Kunej, 8. r.
Aljaž Bogolin, 8. r.
Kaja Jug, 8. r.
Lucija Župevc, 9. r.
Šolsko tekmovanje
za Cankarjevo priznanje
v znanju slovenščine
BRONASTO PRIZNANJE
Ana Bogovič, 8. r.
Lucija Župevc, 9. r.
Šolsko tekmovanje
v znanju angleščine
BRONASTO PRIZNANJE
Nina Kunej, 7. r.
Miha Božičnik, 8. r.
Lucija Župevc, 9. r.
Šolsko tekmovanje
za Dominkovo priznanje
v znanju astronomije
BRONASTO PRIZNANJE
Miha Božičnik, 8. r.
Lucija Župevc, 9. r.
Državno tekmovanje
za Dominkovo priznanje
v znanju astronomije
SREBRNO IN ZLATO
PRIZNANJE
Ula Bohorč, 3. r. Občinsko prvenstvo
v šahu
SREBRNA MEDALJA
Ana Božičnik, 2. r.
Ula Bohorč, 3. r.
Zoja Bogovič, 3. r.
Občinsko ekipno
prvenstvo v šahu
za deklice do 9 let
1. MESTO
Katja Kunej, 8. r.
Lucija Župevc, 9. r.
Šolsko tekmovanje
za Proteusovo priznanje
v znanju biologije
BRONASTO PRIZNANJE
Katja Kunej, 8. r. Državno tekmovanje
za Proteusovo priznanje
v znanju biologije
SREBRNO PRIZNANJE
Lucija Župevc, 9. r. Državno tekmovanje
za Proteusovo priznanje
v znanju biologije
ZLATO IN SREBRNO
PRIZNANJE
Ana Bogovič, 8. r.
Katja Kunej, 8. r.
Miha Božičnik, 8. r.
Lucija Župevc, 9. r.
Šolsko tekmovanje
za Preglovo priznanje
v znanju kemije
BRONASTO PRIZNANJE
Ana Božičnik, 2. r.
Ula Bohorč, 3. r.
Področno ekipno
prvenstvo v šahu
za deklice do 9 let
1. MESTO
Katja Kunej, 8. r.
Lucija Župevc, 9. r.
Področno tekmovanje
za Cankarjevo priznanje
v znanju slovenščine
SREBRNO PRIZNANJE
Lucija Župevc, 9. r. Področno tekmovanje
v znanju zgodovine
SREBRNO PRIZNANJE
Miha Božičnik, 8. r.
Aljaž Motoh, 8. r.
Katja Kunej, 8. r.
Lucija Župevc, 9. r.
Šolsko tekmovanje
za Stefanovo priznanje
v znanju fizike
BRONASTO PRIZNANJE
Lucija Župevc, 9. r. Regijsko tekmovanje
v znanju angleščine
SREBRNO PRIZNANJE
Ana Resnik, 5. r.
Tilen Kunej, 5. r.
Pia Drenovec, 5. r.
Tina Kodrin, 5. r.
Luka Grmšek, 6. r.
Patricija Pečnik, 6. r.
Klemen Podlesnik, 6. r.
Janja Kunej, 6. r.
Maksi Bogovič, 6. r.
Nina Kunej, 7. r.
Janja Kvenderc, 7. r.
Jaka Kadivnik, 7. r.
Katarina Sotošek, 7. r.
Kaja Resnik, 7. r.
Elvis Preskar, 8. r.
Laura Pirš, 8. r.
Aljaž Motoh, 8. r.
Kaja Jug, 8. r.
Angleška bralna značka SREBRNO PRIZNANJE
Katarina Planinc, 5. r.
Tit Kvenderc, 5. r.
Neža Pečnik, 7. r.
Ana Bogovič, 8. r.
Aljaž Bogolin, 8. r.
Katja Kunej, 8. r.
Lucija Župevc, 9. r.
Angleška bralna značka ZLATO PRIZNANJE
Nina Kunej, 7. r.
Janja Kvendevc, 7. r.
Marisa Omerzu, 7. r.
Ana Bogovič, 8. r.
Aljaž Bogolin, 8. r.
Kaja Jug, 8. r.
Miha Bogovič, 8. r.
Simon Vuk, 8. r.
Martin Remih, 8. r.
Katja Kunej, 8. r.
Elvis Preskar, 8. r.
Aljaž Motoh, 8. r.
Nemška bralna značka SREBRNO PRIZNANJE
Neža Pečnik, 7. r.
Jaka Kadivnik, 7. r.
Miha Božičnik, 8. r.
Lucija Župevc, 9. r.
Anže Božičnik, 9. r.
Nemška bralna značka ZLATO PRIZNANJE
Maja Božičnik, 1. r.
Lea Horvatiček, 1. r.
Jan Resnik, 1. r.
Blažka Gerzina, 2. r.
Tibor Križaj Mišić, 3. r.
Sara Kostevc, 4. r.
Matic Urbanč, 4. r.
Katarina Planinc, 5. r.
Patricija Pečnik, 6. r.
Jaka Kadivnik, 7. r.
Janja Kvenderc, 7. r.
Neža Pečnik, 7. r.
Miha Božičnik, 8. r.
Katja Kunej, 8. r.
Kaja Jug, 8. r.
Simon Vuk, 8. r.
Lucija Župevc, 9. r.
Katarina Kadivnik, 9. r.
Andraž Drenovec, 9. r.
Šolsko tekmovanje za
Vegovo priznanje
v znanju matematike
BRONASTO PRIZNANJE
Miha Božičnik, 8. r.
Lucija Župevc, 9. r.
Področno tekmovanje za 
Stefanovo priznanje
v znanju fizike
SREBRNO PRIZNANJE
Miha Božičnik, 8. r.
Katja Kunej, 8. r.
Lucija Župevc, 9. r.
Področno tekmovanje za
Vegovo priznanje
v znanju matematike
SREBRNO PRIZNANJE
Lucija Župevc, 9. r. Državno tekmovanje za 
Stefanovo priznanje
v znanju fizike
ZLATO PRIZNANJE
Katja Kunej, 8. r. Državno tekmovanje
za Cankarjevo priznanje
v znanju slovenščine
ZLATO PRIZNANJE
Lucija Župevc, 9. r. Državno tekmovanje
za Preglovo priznanje
v znanju kemije
SREBRNO PRIZNANJE
Lucija Župevc, 9. r. Tekmovanje
v znanju matematike
DIAMANTNI
KENGURU – DRUGO MESTO
V SLOVENIJI
Tit Kvenderc, 5. r.
Tilen Kunej, 5. r.
Katarina Planinc, 5. r.
Matej Božičnik, 5. r.
Jaka Kadivnik, 7. r.
Niko Kink, 7. r.
Posavsko tekmovanje
mladih čebelarjev
SREBRNO PRIZNANJE
Janja Kvenderc, 7. r.
Nina Kunej, 7. r.
Posavsko tekmovanje
mladih čebelarjev
BRONASTO PRIZNANJE
Tit Kvenderc, 5. r.
Tilen Kunej, 5. r.
Katarina Planinc, 5. r.
Matej Božičnik, 5. r.
Jaka Kadivnik, 7. r.
Janja Kvenderc, 7. r.
Državno tekmovanje
mladih čebelarjev
SREBRNO PRIZNANJE
Ula Bohorč, 3. r.
Anže Resnik, 4. r.
Tilen Kunej, 5. r.
Kros 1. MESTO
2. MESTO
3. MESTO
Andraž Drenovec, 9. r.
Lucija Župevc, 9. r.
Občinsko prvenstvo
v atletiki
1. MESTO – VORTEX
2. MESTO – SKOK V DALJINO
Andraž Drenovec, 9. r. Področno prvenstvo
v atletiki
1. MESTO – VORTEX
Ula Bohorč, 3. r. Občinski atletski troboj 1. MESTO