Vrtec

RAZPIS ZA VPIS V VRTEC ZA ŠOLSKO LETO 2023/2024

VRTEC KOPRIVNICA

vabi k vpisu otrok v programe predšolske vzgoje

za šolsko leto 2023/24

Vrtec pri OŠ Koprivnica bo v šolskem letu 2023/2024 izvajal dnevni program, ki traja od 6 – 9 ur, in sicer za otroke prvega starostnega obdobja (od 11 mesecev do 3. leta starosti) in za otroke drugega starostnega obdobja (od 3. do 6. leta).

Vzgojno – varstveno delo izvajamo v času od 5.30 do 16.00 ure, od ponedeljka do petka.

V Vrtcu Koprivnica bo potekal letni vpis otrok v programe predšolske vzgoje za šolsko leto 2023/24 od 1. 3. do 15. 3. 2023.

Pomembno je, da starši oddate vlogo v času razpisa, ne glede na to, kdaj v šolskem letu 2023/2024 boste svojega otroka dejansko vključili v vrtec. V prvi fazi bodo obravnavane vloge, ki bodo potrebovale vpis do 28. 2. 2024, nato pa tudi vloge za sprejem po 1. 3. 2024.

Vloge, oddane po razpisnem roku (po 15.3.2024), bodo obravnavane le v primeru, če bo v vrtcu še prosto mesto.

Prijavni obrazec je na voljo na spletni strani občine Krško www.krsko.si  in na spletni strani Osnovne šole Koprivnica www.os-koprivnica.si

Starši lahko vpisni obrazec dobite tudi v tajništvu Osnovne šole Koprivnica.

Vloge lahko oddate v tajništvu Osnovne šole Koprivnica ali pošljete po priporočeni pošti na naslov: Vrtec Koprivnica, Koprivnica 2, 8282 KOPRIVNICA.

Za dodatne informacije pokličite na 07/49 76 904 ali pišite Na tanja.pribozic@guest.arnes.si .

Ob vpisu v vrtec vas želimo seznaniti, da od oktobra 2020 velja Zakon o spremembah in dopolnitvah zakona o nalezljivih bolezni in je za sprejem v vrtec obvezno cepljenje proti ošpicam, mumpsu in rdečkam (51.a člen).

Simona Šoštar, ravnateljica

Opozarjamo vas, da morate vloge v vsakem primeru oddati v mesecu decembru 2013 , nič prej in nič kasneje.
Pravica do znižanega plačila, ki jo priznava zakonodaja, upravičencu lahko pripada le, če jo izrecno uveljavljajo pri CSD, sicer ni pravne podlage, da se to pravico prizna.

Povzeto po dopisu Ministrstvu za izobraževanje, znanost, kulturo in šport.

Lepo pozdravljeni!

Pripravila:                                                                                                                                      Ravnatelj:
Tanja PRIBOŽIČ                                                                                                                            Jože IVAČIČ

Vloga-za-vpis-v-vrtec-2023-24