V soboto, 18. 2. 2023, so se učenci Osnovne šole Koprivnica udeležili turnirja Nogobikcev.

V kategoriji 1. razredov sta na turnirju v kombinaciji z učencema iz Osnovne šole XVI. divizije Senovo, sodelovala Miha Klaužar in Peter Bogovič. Na turnirju sta se izkazala in s pomočjo soigralcev dosegla eno zmago. ČESTITKE.

V kategoriji 2. razredov so sodelovali Blažka Preskar, Luka Krivec, Matija Mirt, Matevž Jagrič in Vid Kukovičič.
Z ekipnim in sodelovalnim delom so se izkazali in na turnirju dosegli kar nekaj dobrih zadetkov. BRAVO.

V kategoriji tekmovalcev pa so sodelovali: Matic Novak, Erik Kavčič, Taj Debelak Sotošek, Maj Debelak Sotošek, Zarja Preska in Nejc Černelič. Tudi njih je potrebno pohvaliti, saj so se z gorečo igro in odličnim sodelovanjem na turnirju zelo dobro izkazali in “zabili” kar nekaj golov. ČESTITKE.

Vsem učencem pohvale in hvala, da zastopate našo šolo. Ponosni smo na vas.

Zapisala: Mojca Ulčnik